MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 4663551
nr 466 3551
4 st nyrokoko [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
650 kr
måndag 7 maj 2007
kl 16:47:49
500 kr
400 kr
500 kr
550 kr
600 kr